.

.

New
Висок Квалитет 5m/ Многу Стаклени Влакна Висока Температура Кабел Ракав 25мм од 2,5 KV Згусне Изолирани ПВЦ Силикони Fiberglass Ракав

Висок Квалитет 5m/ Многу Стаклени Влакна Висока Температура Кабел Ракав 25мм од 2,5 KV Згусне Изолирани ПВЦ Силикони Fiberglass

DEN 576.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.


1. Точка име : ПВЦ Силикони Fiberglass Sleeving
2. Дијаметар : 25mm
3. Материјал : ПВЦ
4. Дефект Напон : 2.5 KV
5. Температура Отпор : 180 степен centigrade
6. Апликации : се однесува на мотор, електричен апарат,
инструмент, медицинска опрема, телевизија, како и други
апарати за домаќинство уред жици и механичка заштита .
Pls answer : ___________________________ note : Ние продаваме 5 M/Roll

Детали

Бренд Име:
JoHigh
Број На Модел На:
25mm
Точка име :
ПВЦ Силикони Fiberglass Sleeving
Дијаметар:
25mm
Должина:
5m
Материјал:
ПВЦ
Пад На Напон:
2.5 KV
Температура отпор:
180 степен centigrade
Свеж

Избор на клиенти