.

.

New
Areyourshop Продажба 10PCS 3.5 mm Стерео Приклучок Џек Женски Конектор Панел Планината Лемење За Headphone 1/

Areyourshop Продажба 10PCS 3.5 mm Стерео Приклучок Џек Женски Конектор Панел Планината Лемење За Headphone 1/

DEN 143.52

Стока
Достапно.

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Тип : 1/8" 3.5 mm Женски Штекер Стерео Аудио приклучок за Слушалки Ea
Конектор A : 1/8" 3.5 mm Женски Штекер Стерео Аудио приклучок за Слушалки Ea
Конектор(s) B : 3.5 мм Женски
Конекција Сплит/Умножување : 1/8" 3.5 mm Женски Штекер Стерео Аудио приклучок за Слушалки Ea
Обликот:Како на слика шоу
Пакет Се Вклучени :
10 PCS
(Имаме многу Акции,ако ви треба повеќе, ве молиме контактирајте со нас.) Здраво Пријател, имаме 10 / 100 КОМПЈУТЕРИ на располагање, можете да купите друга Количини од нашата продавница. ако ви требаат повеќе, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Број На Модел На:
I002-A629-10PCS
Место на Потекло:
CN;GUA
Престанок#1:
Џек 3,5 мм Женски
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
приклучок за полнач
Свеж

Избор на клиенти