.

.

New
10 Сетови 4 Pin DJ3041-2.5-11/21 Женски Машки Времето Пакет Електрична Жица 2.5 Конектор Приклучок Затворени Жици Автомобилот Конектори

10 Сетови 4 Pin DJ3041-2.5-11/21 Женски Машки Времето Пакет Електрична Жица 2.5 Конектор Приклучок Затворени Жици Автомобилот

DEN 652.00
DEN 686.88

Стока
Достапно.

Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.Ви благодариме!^_^
.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.Секој врати треба да бидат засновани на докази.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.

Детали

Број На Модел На:
DJ3041-2.5-11/21
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Целосен сет на
Свеж

Избор на клиенти