.

.

New
Tangda pogo pin конектор 1.5*8.5 mm Тековниот pin Батеријата pin Тест напрсток сонда Злато Позлатен

Tangda pogo pin конектор 1.5*8.5 mm Тековниот pin Батеријата pin Тест напрсток сонда Злато Позлатен

DEN 696.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
111-0129A
Бренд Име:
Tangda
Свеж

Избор на клиенти