.

.

New
100pcs Завртка 3,5 мм 1/8 инчи Женски Аудио Приклучок 5 Pin НАТОПИ Стерео приклучок за Слушалки Џек TRS Штекер 2 внатрешниот прекинувачи

100pcs Завртка 3,5 мм 1/8 инчи Женски Аудио Приклучок 5 Pin НАТОПИ Стерео приклучок за Слушалки Џек TRS Штекер 2 внатрешниот

DEN 684.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Телефон Џек Дијаметар 3.5 mm 5 pin стерео приклучок за 3 столбови слушалка приклучокот преку дупка DC30 V 0.5 со завртка
1/8 инчи Стерео приклучок за TRS Приклучок
Совет префрлате
Прстен префрлате
Дијаметар 3.5 mm
Оценка 30 V 0.5 A
5 терминали
Преку Дупка
за 3 Столбови стерео аудио приклучок
Спакувани во рефус
Некои игли може да биде отстранет, ве молиме ги споделите со нас, ако постои барање,ви благодариме.
Rohs сертификат датотека ќе бидат обезбедени еднаш побара
PDF формат спецификација датотека ќе бидат обезбедени еднаш барање
Фабриката PN : PJ-324 M
Директориум За Навигација

Детали

Бренд Име:
RTLECS
Број На Модел На:
PJ-324M
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Тип На Производ:
Телефонски Приклучок
Пакет:
преку дупка
Столбови за приклучок:
3 Столбови
Функција:
Прав агол
Пол:
Женски
Свеж

Избор на клиенти