.

.

New
1 Set/5pcs Рачен Шрафцигер 3мм 3,5 мм 4mm 4.5 мм 5mm Хексадецимален Штекер Ракав Приклучок

1 Set/5pcs Рачен Шрафцигер 3мм 3,5 мм 4mm 4.5 мм 5mm Хексадецимален Штекер Ракав Приклучок

DEN 742.00
DEN 862.56

Стока
Достапно.

Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Ние се извинуваме за сите непријатности. Ви благодариме за вашето разбирање. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Ние сме професионални електроника делови добавувачот обезбедување IC, тест клип, тест Кабел, USB приклучок џек, DC ЏЕК, DC фан, LED светилка, банана приклучок, осигурувачот & носителот, кондензатори, отпорници и др .
Повеќе квантитет , Повеќе попуст.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Електрична Опрема & Резерви. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ). Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад кон нас во 7days кога ќе ги добијат. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
1.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.
Ние се наоѓа во Кина е најголемиот електроника пазарот, Huaqiang Северна Пазарот. Сите наши производи се 100% сосема нов
Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен! !
Спецификација / Големина На : -
$
Количина :
100% нов бренд
1et /(5 PCS)
Пролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти