.

.

New
200set x 2.54 mm теренот IDS Женски 16 Pin 20 Pin 26 Pin 30 Pin ИДЦ Штекер 2.54 mm

200set x 2.54 mm теренот IDS Женски 16 Pin 20 Pin 26 Pin 30 Pin ИДЦ Штекер 2.54 mm

DEN 1858.00
DEN 2160.00

Стока
Достапно.


Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Електрична Опрема & Резерви. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние се извинуваме за сите непријатности. Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад кон нас во 7days кога ќе ги добијат. Ако ви треба помош и услуга, можете да се чувствуваат слободни да контакт.
Ве молиме имајте во предвид дека ние сме во Големо производи. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ).
Повеќе квантитет , Повеќе попуст.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.

Детали

боја:
16 Pin, 20 Pin, 26 Pin, 30 Pin
Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти