.

.

New
Алуминиумско куќиште електрични проектот случај PCB кутија 106*55*150mm електроника куќиште DIY НОВИ

Алуминиумско куќиште електрични проектот случај PCB кутија 106*55*150mm електроника куќиште DIY НОВИ

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Алуминиумско куќиште електрични проектот случај PCB кутија 106(4.17") X55(2.16") X150(5.9")mm DIY НОВИ прилагодите
Спецификации и параметри
Статус : Brand New
Материјал : Алуминиум легура
Големина : 106 X55 X150mm(WXHXL)
Лицето обработка : Sandblasting
Боја : Црна/Сребрена ( Ние ќе ја испрати на боја по случаен избор ако нема барање )
Стил : Splitted
Вклучува : Тело + 2 X плочи + завртки
Факултативна должина : 100/155mm, ве молиме контактирајте со нас прво.
Обичај Услуга :
Ве молиме контактирајте со нас прво.
Должина : може да се промени во било која должина
Боја : Може да се oxidated да било боја
Дупчење Дупка : дупки на плочи,дупка мелничката,дупки на телото,според вашиот цртеж
Печатење : Свила печатење на екран или Ласерски пишување според вашиот цртеж.

Детали

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
куќиште
Големина:
106X55X150mm
боја:
Црна/Сребрена, испратите по случаен избор
Обичај Услуга:
сечат дупки , свила екран , пвц етикета , Акрилик плоча , ја менуваат бојата
Свеж

Избор на клиенти