.

.

New
104*28*120mm Алуминиумско куќиште проектот кутија моќ PCB школка случај електроника куќиште ѕид монтажа на панел DIY НОВИ трговија на Големо

104*28*120mm Алуминиумско куќиште проектот кутија моќ PCB школка случај електроника куќиште ѕид монтажа на панел DIY НОВИ трговија

DEN 1782.24

Стока
Достапно.

Алуминиум проектот кутија моќ школка случај електрични куќиште 104(4.09") X28(1.1") X120(4.72")mm DIY НОВИ трговија на големо
Спецификации и параметри
Статус : Brand New
Материјал : Алуминиум легура
Големина : 104 X28 X120mm(WXHXL)
Лицето обработка : Sandblasting
Боја : Црна
Стил : Панел монтажа
Вклучува : Тело + 2 X плочи + завртки
Факултативна должина : 95mm, ве молиме контактирајте со нас прво.
Обичај Услуга :
Ве молиме контактирајте со нас прво.
Должина : може да се промени во било која должина
Боја : Може да се oxidated да било боја
Дупчење Дупка : дупки на плочи,дупка мелничката,дупки на телото,според вашиот цртеж
Печатење : Свила печатење на екран или Ласерски пишување според вашиот цртеж.

Детали

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
куќиште
Големина:
104X28X120mm
боја:
Црна
Обичај Услуга:
сечат дупки , свила екран , пвц етикета , Акрилик плоча , ја менуваат бојата
Свеж

Избор на клиенти