.

.

New
Бесплатен Превозот UT Ладно притиснете Голи Терминали UT4-6 1000pcs/многу Терминал Блокови жици носот

Бесплатен Превозот UT Ладно притиснете Голи Терминали UT4-6 1000pcs/многу Терминал Блокови жици носот

DEN 1245.00
DEN 1310.40

Стока
Достапно.


Спецификација На Производот :
жица со дијаметар : 2.5-4mm2
Топ дупка внатрешен дијаметар : 3.2 mm
Материјал : месинг
Површински третман : сребро позлатен
Количина : 1000 компјутери /торба
Производ Слики :

Детали

Бренд Име:
JoHigh
Број На Модел На:
UT4-6
Обликот:
У тип
Контакт материјал:
Чист Бакар
Технологија:
Ладно пресување
Површински Третман:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти