.

.

New
5PCS 1 Pin Женски Удар Сензор Рог Автомобилски Приклучок За Хонда HD К Серија DJ7011Y-2-21

5PCS 1 Pin Женски Удар Сензор Рог Автомобилски Приклучок За Хонда HD К Серија DJ7011Y-2-21

DEN 435.84

Стока
Достапно.


Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
Белешки
1.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Секој обработка на апликација $0.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.075 ДОЛАРИ , ве молиме контактирајте со сервисот!
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.
Се Враќа&Гаранција
1.

Детали

Број На Модел На:
DJ7011Y-2-21
Свеж

Избор на клиенти