.

.

New
Бесплатен превозот N канал поле-ефект цевка milliohm IRF540NS 33A/100V/44 /130W ДА-263 (5)

Бесплатен превозот N канал поле-ефект цевка milliohm IRF540NS 33A/100V/44 /130W ДА-263 (5)

DEN 240.00

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашата продавница! Што имаат и други производи на побарувачката на моделот може да биде директно контактирате со мене! Ви даде најдобра цена! ви благодариме

Детали

Број На Модел На:
Конектори
Свеж

Избор на клиенти