.

.

New
1000pcs/торба 25мм метал конектори метал пеперутка токи BOWTIE КОНЕКТОР игли за лустерот призмата делови

1000pcs/торба 25мм метал конектори метал пеперутка токи BOWTIE КОНЕКТОР игли за лустерот призмата делови

DEN 494.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница ^~^
1000pcs/торба 25мм кристал лустерот призмата монистра конектори
метал пеперутка токи BOWTIE КОНЕКТОР иглички
Pls внимание на големината и бојата пред да се одржи редот ! Ако имате било какви прашања ,оставете порака до нас .ви благодариме !
ГОЛЕМИНА : 25mm
БОЈА : Сребро & златна
МИНИ ЦЕЛ КВАЛИТЕТ : 1000 PCS/ТОРБА
ИСПОРАКА : БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
употреба : метал пеперутка токи може да се ues за да се поврзете со монистра или DIY

Детали

боја:
сребрена, златна
Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
метал -01
Име:
Метал пеперутка токи
Големина:
25mm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Должина :
25mm
Објектот Ширина:
0.2mm
is_customized:
Yes
боја:
сребро & златна
Употреба:
Осветлување Додатоци / Конектори
квалитет:
1000pcs/торба
Тип :
Конектори
Свеж

Избор на клиенти