.

.

New
800pcs/многу , 25ММ mm кристал пеперутка токи конектор хром/златниот за лустерот монистра фитинг конектори

800pcs/многу , 25ММ mm кристал пеперутка токи конектор хром/златниот за лустерот монистра фитинг конектори

DEN 428.00
DEN 475.20

Стока
Достапно.


3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн.
800pcs/многу , 25ММ mm кристал пеперутка токи конектор хром/златниот за лустерот монистра фитинг конектори
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
.
2) Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас! Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации.

Детали

боја:
Сребро, Злато
Број На Модел На:
25mm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Материјал:
Метал
Објектот Ширина :
2.5 mm
Производ Карактеристики :
earring кука
Објектот Дијаметар :
25mm
Објектот Висина :
25mm
Објектот Тежина 0.01 g:
0.01 g
is_customized :
Yes
Примена:
Осветлување
Свеж

Избор на клиенти