.

.

New
10pcs 4mm Банана Приклучок Чиста Сите Бакар Висок Притисок, 20A Големи Тековната 7Pins Слободни Лемење H-2018

10pcs 4mm Банана Приклучок Чиста Сите Бакар Висок Притисок, 20A Големи Тековната 7Pins Слободни Лемење H-2018

DEN 539.00
DEN 657.60

Стока
Достапно.


Ако немате една, ќе треба многу мал Шрафцигер во собата, можете да ги купите овие на нашата продавница заедно. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Проверете го нашиот други огласи за повеќе прилагодено парчиња!
Инсталација е потребно, и со цел да ги инсталирате овие парчиња ќе треба да се земе освен вашиот контролер. Ако имате проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5 дена по приемот на стоката.
Плаќање
1.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција.

Детали

Број На Модел На:
конектор
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео,Осветлување
Тип:
Адаптер
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
10pcs
Свеж

Избор на клиенти