.

.

New
5pcs/многу 4Pin IDE ДА SATA Кабел за Напојување на Полнач од 1 до 3 Splitter Моќ Кабел 18AWG Жица

5pcs/многу 4Pin IDE ДА SATA Кабел за Напојување на Полнач од 1 до 3 Splitter Моќ Кабел 18AWG Жица

DEN 538.00
DEN 672.00

Стока
Достапно.

9%
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.4%
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21. Враќање & Гаранција : Врати : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
4 Pin IDE ДА SATA Кабел за Напојување на Полнач од 1 до 3 Splitter Моќ Кабел 18 AWG Жица
Packect Контакт
5pcs/многу
Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Слични Производи : Испорака :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .0%
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.7%
Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле. Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Конектори
Тип:
USB
Примена:
Осветлување
Примена:
конектор
Свеж

Избор на клиенти