.

.

New
50pcs 4mm Банана Приклучок Бакар Конектор Џек 20A Големи Тековната Слободни Лемење Пластовидно H-2017

50pcs 4mm Банана Приклучок Бакар Конектор Џек 20A Големи Тековната Слободни Лемење Пластовидно H-2017

DEN 1480.00
DEN 1804.80

Стока
Достапно.

Да се забрза вашата нарачка за обработка, ве молиме опфатете вашата цел количина,број,добиваат адреса,поштенски код,телефонски број, во сите форми на плаќање. мора да контактирате со нас на рок од 5 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Се врати превозот е одговорност на купувачот .
Белешки
1.Вашата цел ќе биде предаден во рок од 2-6 работни дена откако ќе добиеме вашата уплата.Dropshipping се добредојдени,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Гаранција И Наплата
1. Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни испраќаат стока,ве молиме контактирајте со нас whinin 5 дена по приемот на стоката.
Ако немате една, ќе треба многу мал Шрафцигер во собата, можете да ги купите овие на нашата продавница заедно. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативна или неутрална реакција,Негативна повратна информација не може да реши ништо.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Предмети може да биде вратена за размена ако било ниту еден човек-направени квалитет на проблемот,но се исклучи ласерски диоди,ласерски леќи,оригинални нови производи кои имаат никаква гаранција. И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Превозот известување со следење на број ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат.

Детали

Број На Модел На:
конектор
is_customized:
Yes
Примена:
Аудио И Видео,Осветлување
Тип:
Адаптер
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
50pcs
Свеж

Избор на клиенти