.

.

New
500pcs/многу ,14MM mm бронзена боја кристал пресврт токи конектор за лустерот монистра фитинг конектори

500pcs/многу ,14MM mm бронзена боја кристал пресврт токи конектор за лустерот монистра фитинг конектори

DEN 514.00
DEN 571.20

Стока
Достапно.


3) Испорака откако ќе стигнат до пари
1) Чекори : Proforma фактура>T/T & L/C > Производство >превозот>услуга по продажбата
2) e-mail : ни порака за да се добие нашата е-мејл адреса, Моб : +86 1366 5859649
1) препорачуваме стандардниот превозот метод наведени на страницата Но, исто така, можете да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние им даде на најниската цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ итн. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред leavin g негативни повратни информации. како ви се допаѓа!! 2) Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.
3) Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас! Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор! Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
500pcs/многу ,14 MM mm бронзена боја кристал пресврт токи конектор за лустерот монистра фитинг конектори
1) Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.

Детали

Број На Модел На:
14mm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Материјал:
Метал
Објектот Ширина :
14mm
Објектот Дијаметар :
14mm
Објектот Висина :
14mm
Објектот Тежина 0.01 g:
0.01 g
is_customized :
Yes
Примена:
Осветлување
Свеж

Избор на клиенти