.

.

New
5 Поставите 4 Pin 12010974 12010974 Женски Машки Времето Електрична Жица 2.5 Делфи Конектор Приклучок Затворени Жици Автомобилот Конектори

5 Поставите 4 Pin 12010974 12010974 Женски Машки Времето Електрична Жица 2.5 Делфи Конектор Приклучок Затворени Жици Автомобилот

DEN 476.64

Стока
Достапно.

4 Pin 12010974 12010974 Женски Машки Времето Пакет Електрична Жица 2.5 Конектор Приклучок Затворени Жици Автомобилот Конектори
Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Детали

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ3041B-2.5-11 DJ3041B-2.5-21
Број На Модел На:
12010974 12010974
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобилската
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски
Други:
Delphi
Свеж

Избор на клиенти