.

.

New
Бесплатен превозот 5sets 2pin женски водоотпорен домување штекер авто водоотпорен конектор 7283-7027

Бесплатен превозот 5sets 2pin женски водоотпорен домување штекер авто водоотпорен конектор 7283-7027

DEN 576.00

Стока
Достапно.


Опис : 5 X 2 начин женски конектор за домување 10 X женски терминали и заптивки
Објектот слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Детали

боја:
5sets, 10sets
Број На Модел На:
HD0229YA-2-21
Свеж

Избор на клиенти