.

.

New
50 ПОСТАВУВА Мини Микро JST 2.0 PH 2-Пински Конектор Приклучок со Жици, Кабли 120MM 26AWG Нови S18 Капка брод

50 ПОСТАВУВА Мини Микро JST 2.0 PH 2-Пински Конектор Приклучок со Жици, Кабли 120MM 26AWG Нови S18 Капка брод

DEN 128.16

Стока
Достапно.


Кабел Должина : 120mm
Кабел 26 AWG
Материјал : Пластика
Боја : Бела+Црвена+Црна
Количина : 50 комплети
Answer : ___________________________ Note :
Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
50pcs x 2-Pin 2.0 PH Машки Конектор приклучок со Жица
50pcs x 2-Pin 2.0 PH Женски Конектор приклучок(други додатоци демо на сликата не е вклучена.)1

Детали

Бренд Име:
OOTDTY
Свеж

Избор на клиенти