.

.

New
10 Сетови 6 Pin 3B0973813 1J0973713 Машки И Женски 1.5 mm Авто Temp Сензор Plug Дефлација Вентил Plug Водоотпорен Конектор За ФОЛКСВАГЕН

10 Сетови 6 Pin 3B0973813 1J0973713 Машки И Женски 1.5 mm Авто Temp Сензор Plug Дефлација Вентил Plug Водоотпорен Конектор За

DEN 1000.32

Стока
Достапно.


6 Pin 3 B0973813 1 J0973713 Машки И Женски 1.5 mm Авто Temp Сензор Plug Дефлација Вентил Plug Водоотпорен Конектор За "ФОЛКСВАГЕН" Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати. Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Детали

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ7065B-1.5-11 DJ7065B-1.5-21
Број На Модел На:
3B0973813 1J0973713
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски
Свеж

Избор на клиенти