.

.

New
10pcs 75-5 Конектор Shield 2P Инчен F Конектор Ладно Притиснете Една цевка Дигитална Телевизија Кабел Конектор

10pcs 75-5 Конектор Shield 2P Инчен F Конектор Ладно Притиснете Една цевка Дигитална Телевизија Кабел Конектор

DEN 388.00
DEN 456.00

Стока
Достапно.


75-5 Конектор Shield 2 P Инчен F Конектор Ладно Притиснете Една цевка Дигитална Телевизија Кабел Конектор
Погоден 9.0 MM ладно притиснете клешти
Пакет содржи : 10pcs

Детали

боја:
Инч, Метрички
Број На Модел На:
75-5f Конектор
Бренд Име:
ZhaoNuoTe
Свеж

Избор на клиенти