.

.

New
1000Ps 10мм Женски 4 pin RGB LED конектор за 3528 5050 335 RGB LED Лента Светлина

1000Ps 10мм Женски 4 pin RGB LED конектор за 3528 5050 335 RGB LED Лента Светлина

DEN 3511.00
DEN 3695.52

Стока
Достапно.

На оваа аукција е за 10 конектори како што е опишано погоре fgor LED Лента Осветлување.
Овие конектори ви овозможи да се приклучат 2 ленти на ЛЕР?s заедно.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата напојување може да се справи со екстра должина на LED лента пред се обидуваат да се поврзете.
Ве молиме погледнете ги нашите други аукции за повеќе моќно напојување.
Ние, исто така, се продаде многу различни видови на конектори значи, исто така, ве молиме погледнете ги нашите други аукции за X облик, L облик, Т облик, двојно женски жица конектори и 4 основни LED лента жица, кои се продаваат во различни должини.
Пакет Се Вклучени :
1000 x 10мм женски 4 pin ДИРЕКТНО конектор за led лента светлина RGB 5050 3528

Детали

Број На Модел На:
4PIN
Свеж

Избор на клиенти