.

.

New
1000pcs/торба 15mm сребро метал connecor прстени стакло octagon светилка монистра конектори компоненти бесплатен превозот

1000pcs/торба 15mm сребро метал connecor прстени стакло octagon светилка монистра конектори компоненти бесплатен превозот

DEN 1062.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница ^~^
1000pcs/торба 15mm сребро метал connecor прстени стакло octagon светилка монистра конектори компоненти бесплатен превозот
ГОЛЕМИНА : 15mm
БОЈА : Сребро & златна
МИНИ ЦЕЛ КВАЛИТЕТ : 1000 PCS/ТОРБА
ИСПОРАКА : БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

Детали

Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
метал -02
Име:
метални прстени
Големина:
15mm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Должина :
15mm
Објектот Ширина:
0.2mm
is_customized:
Yes
боја:
сребро & златна
Употреба:
Осветлување Додатоци/Конектори
квалитет:
1000pcs/торба
Тип :
Конектори
Свеж

Избор на клиенти