.

.

New
10 Поставува 10 Pin 1J0973835 1J0973735 Женски Машки 3.5 Авто Temp Сензор Plug Дефлација Вентил Plug Водоотпорен Конектор За ФОЛКСВАГЕН Камион

10 Поставува 10 Pin 1J0973835 1J0973735 Женски Машки 3.5 Авто Temp Сензор Plug Дефлација Вентил Plug Водоотпорен Конектор За

DEN 1425.12

Стока
Достапно.


10 Pin 1 J0973835 1 J0973735 Женски Машки 3.5 Авто Temp Сензор Plug Дефлација Вентил Plug Водоотпорен Конектор За "ФОЛКСВАГЕН" Камион
Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Детали

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ7102Y-3.5-21 DJ7102Y-3.5-11
Број На Модел На:
1J0973835 1J0973735
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски
Свеж

Избор на клиенти