.

.

New
5 Сетови 4 Pin Женски DJ7045Y-3-21 Маса Проток на Воздух Сензор Конектор AMP Tyco Plug Електрични Запечатени Авто Конектор 4P

5 Сетови 4 Pin Женски DJ7045Y-3-21 Маса Проток на Воздух Сензор Конектор AMP Tyco Plug Електрични Запечатени Авто Конектор 4P

DEN 518.00
DEN 545.76

Стока
Достапно.


Белешки
1.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.Ви благодариме!^_^.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.

Детали

Број На Модел На:
DJ7045Y-3-21
Бренд Име:
YUEQINGLIAOWANG
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
конектор
Пол:
женски
Свеж

Избор на клиенти