.

.

New
150*45-200 mm (W-З-Л) моќност засилувач професионална аудио засилувач од шасија

150*45-200 mm (W-З-Л) моќност засилувач професионална аудио засилувач од шасија

DEN 994.00
DEN 1080.00

Стока
Достапно.

купувачот ни се одговорни за сите даночни и /или должност трошоци од страна на оваа земја. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн. Ако не примите објект во рок од триесет дена , ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа . ние ќе бидеме во согласност со позицијата на електронски компоненти за вашиот разумен дизајн ударна позиција .ако сакате да ни означите точната цена во фактура , ве молиме, известете нè кога означување цел .
Ништо не е јасно, ве молиме слободно контактирајте со нас , Ние ќе бидеме среќни да помогнеме .)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата,
2. Објекти обично се означени како подарок /примерок и ниска цена на комерцијална фактура за да се намали или избегне увоз доход за вас . за количество барања.
Пакување
Widly Е Корисен
За Нас
Враќање политики
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Залихи за вежба , печатење на екран или ласер , мора да ни обезбеди дизајн цртање .
Производи Детали Структура : Подели 150*45-200 mm (W-З-Л) Целосно Алуминиумска моќност засилувач Куќиште AMP Случај DIY Материјал : Индустрија за алуминиум легура 6063 Единици : mm
Компоненти Не се Дел име компјутери Материјал во Боја /Крај 1 Фрам 2 АЛ 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 2 Панел 2 Ал 6063 Црна , Сребрена Елоксирани 3 Завртка M3x6 D 8 Челик Никел позлатен , Црна TRIVALENT CHROMAT
Изберете Повеќе
Превозот И Плаќање
Ние Превозот во Светот , производите се shippied од Кина Користење на Воздух Mail
1.

Детали

Број На Модел На:
GOFW-016
Свеж

Избор на клиенти