.

.

New
5 Set 6 Pin 174264-2 174262-2 Машки И Женски Начин Водоотпорен Wire Конектор Приклучок За Во Автомобил Авто Затворен Автомобил Камион Denso Конектори

5 Set 6 Pin 174264-2 174262-2 Машки И Женски Начин Водоотпорен Wire Конектор Приклучок За Во Автомобил Авто Затворен Автомобил

DEN 463.20

Стока
Достапно.


6 Pin 174264-2 174262-2 Машки И Женски Начин Водоотпорен Wire Конектор Приклучок за во Автомобил Авто Затворен Автомобил Камион Denso Конектори Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и да печати. Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Детали

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ7063Y-2-11 DJ7063Y-2-21
Број На Модел На:
174264-2 174262-2
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобилската
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и женски
Свеж

Избор на клиенти