.

.

New
1PC 4G рутер модем надворешна антена 28dbi двојно кабли SMA машки конектор копче за јачина на зајакнување на

1PC 4G рутер модем надворешна антена 28dbi двојно кабли SMA машки конектор копче за јачина на зајакнување на

DEN 562.00
DEN 624.00

Стока
Достапно.

1 PC 4 G рутер модем надворешна антена 28dbi двојно кабли SMA машки конектор копче за јачина на зајакнување на
Спецификација : Фреквенција : 4 G LTE 690-2700 Mhz Стекнат : 28d Bi VSWR : Поларизација Тип : Вертикална Номинална Моќност : 10 W Текст Отпорност : 50 Ohm должина на Кабел : 2 X 3 M или барање Конектор тип : 2 X SMA машки Вкупна должина : 225mm Антена должина : 200mm База дијаметар : 85mm Опционален приклучок : CRC9/TS9/MS156/MMCX/MCX,ве молиме да бидат слободни да контакт. Факултативна боја : бело/црно,испратени по случаен избор.

Детали

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
4G-антена
Фреквенција :
4G 690-2700Mhz
Конектор :
sma машки
is_customized:
Yes
текст отпорност:
50Ohm
Добивка:
28dbi
Поларизација Тип:
Вертикална
Номинална моќност:
10W
Свеж

Избор на клиенти