.

.

New
SJ2F-21GF-P1.0 crimp sockets Конектори Терминали куќишта нови и оригинални делови

SJ2F-21GF-P1.0 crimp sockets Конектори Терминали куќишта нови и оригинални делови

DEN 62400.00

Стока
Достапно.


Дел NO : SJ2 F-21 GF-P1.0
MOQ : 5000 PCS

Детали

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
SJ2F-21GF-P1.0
Свеж

Избор на клиенти