.

.

New
40pcs 3 Pin KF350 Завртка Terminal Block Конектор за 3,5 мм Теренот 300V 10A KF350-3p

40pcs 3 Pin KF350 Завртка Terminal Block Конектор за 3,5 мм Теренот 300V 10A KF350-3p

DEN 211.00
DEN 234.24

Стока
Достапно.

Ако е можно, ве молиме да користите шопинг кошничка во мојата продавница и купи на повеќе од $10, па можеме да испратите добар превозот начин.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД. Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус На нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да биде песна here : www. 4, САД купувачот бесплатен превозот преку e Packet ,генерално 7-10 дена да пристигнат . 6, Ние се надеваме Воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас !!!
Како да се цел?
Ние прифаќаме Зачувам .
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. 5, За повеќе од $200, ви нудиме бесплатен превозот преку DHL/UPS-от,генерално 4-7days да пристигнат.net/en Препорачуваме :
Фото Галерија
Не мини цел, само ако помалку од $5, Ние Ќе ја испрати од Кина Пост Мал Пакет Воздух Mail. Продавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket.
Pls се сигурни дека точно за адресата.
Опис на производот 40pcs 3 Pin KF350 Завртка Terminal Block Конектор за 3,5 мм Теренот 300 V 10 A KF350-3p
Напомена : ве Молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. 2, Фабрика директно продажба,конкурентни цени,со добар квалитет.
Ве молиме lise на посебни барања(како на вредноста на декларацијата) во цел забелешка дел.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање.

Детали

Бренд Име:
HJXY
Број На Модел На:
pcb терминал блок
Свеж

Избор на клиенти