.

.

New
2000pcs/многу 0.5 дебели x50mm сребро Позлатен топката главата иглички Мушка накит Додатоци иглички

2000pcs/многу 0.5 дебели x50mm сребро Позлатен топката главата иглички Мушка накит Додатоци иглички

DEN 849.00
DEN 1147.20

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница ^~^
2000pcs/многу 0.5 дебели x50mm сребро Позлатен топката главата иглички Мушка накит Додатоци иглички
Pls внимание на големината и бојата пред да се одржи редот ! Ако имате било какви прашања ,оставете порака до нас .ви благодариме !
ГОЛЕМИНА : 50x0.5mm
БОЈА : Сребро & златна
МИНИ ЦЕЛ КВАЛИТЕТ : 2000 PCS/ТОРБА
ИСПОРАКА : БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
употреба : метал пеперутка токи може да се ues за да се поврзете со монистра или DIY

Детали

боја:
сребрена, златна
Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
метал -10
Име:
Метал пеперутка токи
Големина:
38mm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Должина :
50mm
Објектот Ширина:
2mm
is_customized:
Yes
боја:
сребро & златна
квалитет:
2000pcs/торба
Тип :
Конектори
Објектот Дијаметар:
0.5mm
Свеж

Избор на клиенти