.

.

New
10pcs/многу Заварување тип чист бакар позлата 2mm мини банана приклучоци Бесплатен превозот

10pcs/многу Заварување тип чист бакар позлата 2mm мини банана приклучоци Бесплатен превозот

DEN 407.52

Стока
Достапно.


10pcs/многу Заварување тип чист бакар позлата 2mm мини банана приклучоци Бесплатен превозот
Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Детали

Број На Модел На:
BN-2MM-В
Бренд Име:
HENGCHANG
Свеж

Избор на клиенти