.

.

New
10pcs/многу боја 2mm DIY банана приклучок Злато позлатен Бесплатен превозот

10pcs/многу боја 2mm DIY банана приклучок Злато позлатен Бесплатен превозот

DEN 407.52

Стока
Достапно.


10pcs/многу боја 2mm DIY банана приклучок Злато позлатен Слободни shipping30 VAC-60 VDC / Max.10 A
Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.

Детали

Број На Модел На:
FCXJT
Бренд Име:
HENGCHANG
Свеж

Избор на клиенти