.

.

New
500pcs/торба 40mm кристал лустерот делови метал пеперутка токи BOWTIE КОНЕКТОР иглички

500pcs/торба 40mm кристал лустерот делови метал пеперутка токи BOWTIE КОНЕКТОР иглички

DEN 458.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница ^~^
500pcs/торба 40mm хром боја метал пеперутка токи
СВЕТИЛКА КРИСТАЛ ПРИЗМАТА МУШКА КОНЕКТОР ИГЛИЧКИ BOWTIE
Ве молиме внимание на големината и бојата пред да се одржи редот ! Ако имате било какви прашања ,pls да бидат слободни да контакт со нас .!
ГОЛЕМИНА : 40mm
БОЈА : Сребро & златна
МИНИ ЦЕЛ КВАЛИТЕТ : 500 PCS/ТОРБА
ИСПОРАКА : БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА
употреба : метал пеперутка токи може да се ues за да се поврзете со монистра или DIY

Детали

боја:
сребрена, златна
Примена:
Осветлување
Број На Модел На:
метал -01
Име:
Метал пеперутка токи
Големина:
40mm
Објектот Тежина:
0.01g
Објектот Должина :
40mm
Објектот Ширина:
2mm
is_customized:
Yes
боја:
сребро & златна
Употреба:
Осветлување Додатоци / Конектори
квалитет:
500pcs/торба
Тип :
Конектори
Свеж

Избор на клиенти