.

.

New
Продолжување Кабел SMB Женски 90 Степен да F Машки RF Coax Конектор Адаптер Pigtail Кабелот RG174 Кабел 20cm

Продолжување Кабел SMB Женски 90 Степен да F Машки RF Coax Конектор Адаптер Pigtail Кабелот RG174 Кабел 20cm

DEN 108.00

Стока
Достапно.


Продолжување Кабел SMB Женски 90 Степен да F Машки RF Coax Конектор Адаптер Pigtail Кабелот RG174 Кабел 20cm
Спецификација : F тип машки plug да SMB женски џек десен агол конектор адаптер ЗА RG174 кабел 20cm Тежина : 14g ви Помогне да се прошири на уреди со F тип женски и SMB машки конектори Пакет Содржина : 1 x F тип да SMB кабел

Детали

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-3164
Должина:
20cm
кабелот тип:
rg174 кабел
Име на производ:
F тип да SMB кабел
Свеж

Избор на клиенти