.

.

New
Neitsi 1PC Прилагодлива Температура Евра Plug Коса Конектор & 50pcs U-Облик Keratin Лепак Помине Совети Еден Сет За Коса Екстензии

Neitsi 1PC Прилагодлива Температура Евра Plug Коса Конектор & 50pcs U-Облик Keratin Лепак Помине Совети Еден Сет За Коса Екстензии

DEN 638.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Neitsi 1 PC Прилагодлива Температура Евра Plug Црна# Коса Конектор & 50pcs U-Облик Keratin Лепак Помине Совети Еден Сет За Коса Екстензии Конектор Боја : Црна# Plug Стил : Евро Plug Помине У Совети Боја : Црна,Кафеава,Бела боја(како на сликата прикажани) Точка Вклучуваат : 1 Коса Конектор + 50pcs Помине У Совети за Контрола на температура од 100°C до 210°C Испраќање Време : во рок од 48 часа, освен празник Превозот Услови : e Packet/CPAM/Fedex/DHL

Детали

боја:
црна, кафеава, бела
Тип На Објект:
Конектори
Материјал:
Matel
Бренд Име:
Neitsi
Број На Модел На:
конектор 02 Евра приклучок
Приклучок Тип:
Европскиот Стандард Приклучок
Конектор Боја:
Црна
Ноктите У Совет Боја:
Црна,Кафена,Црна и бела(како на сликата прикажани)
Објектот Содржи :
1 Конектор+50pcs Помине У Совети
is_customized:
Yes
Приклучокот стил:
ER Приклучок
Косата Конектор Тежина:
за 310g
Свеж

Избор на клиенти