.

.

New
1pcs DC моќност џек со кабел одговара за Dell Прецизност M3800 XPS 15 9530 серија лаптоп dc штекер порта

1pcs DC моќност џек со кабел одговара за Dell Прецизност M3800 XPS 15 9530 серија лаптоп dc штекер порта

DEN 215.52

Стока
Достапно.

1pcs DC моќност џек со кабел одговара за Dell Прецизност M3800 XPS 15 9530 серија лаптоп dc штекер порта
Се применуваат за Dell Прецизност M3800 XPS 15 9530 серија лаптоп dc штекер порта
Висок квалитет
1pcs конектор кабел

Детали

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
DC Конвертор
Примена:
лаптоп моќ конектор
Тип:
DC Конектор
Свеж

Избор на клиенти