.

.

New
1x Нови DC Моќност Џек Конектор со Кабел одговара за Toshiba A500 A500-1FT A500-SF

1x Нови DC Моќност Џек Конектор со Кабел одговара за Toshiba A500 A500-1FT A500-SF

DEN 229.92

Стока
Достапно.

1x Нови DC Моќност Џек Конектор со Кабел одговара за Toshiba A500 A500-1 FT A500-SF
Состојба : Нова
Ап ply за : Toshiba A500 A500-1 FT A500-SF
Ве молиме да се чувствуваат слободни да потрае неколку секунди за да ја проверите слика ако ги исполни вашето барање, ви благодариме.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција. Ако се врати пратката била предизвикана од страна на купувачот misjudgement, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса се причинети. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.
2) Ние НЕ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА КУПУВАЧОТ без никакви претходни комуникација и оставете netural / негативни повратни информации директно.

Детали

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
dc џек
Количина:
1
Должина на кабел:
Со кабел
Свеж

Избор на клиенти