.

.

New
5pcs 7.9/5.5 мм DC Совет Приклучок Конектор се Користи Кабел за IBM ЗА Леново 7.9 mm X 5.5 мм DC Моќност Приклучок за Кабелот за кабелот

5pcs 7.9/5.5 мм DC Совет Приклучок Конектор се Користи Кабел за IBM ЗА Леново 7.9 mm X 5.5 мм DC Моќност Приклучок за Кабелот

DEN 949.00
DEN 1103.52

Стока
Достапно.

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Електрична Опрема & Резерви.
Повеќе квантитет , Повеќе попуст.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти