.

.

New
2 Pin 12mm Машки & Женски Жица Панел Конектор за полнење GX12 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс,,кружни конектори

2 Pin 12mm Машки & Женски Жица Панел Конектор за полнење GX12 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс,,кружни

DEN 265.00
DEN 288.00

Стока
Достапно.


2 Pin 12mm Машки & Женски Жица Панел Конектор за полнење GX12 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс
GX12 конектор за полнење широко се користи во воздухопловството, навигација, компјутер, телекомуникации, масло истражување, навигација, аларм, транспорт, машини и електроника, итн

Детали

Пакет:
2 ГРУПИ, 10 СЕТОВИ, 50 ГРУПИ
Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
GX12-2P
Pin/core:
2
Тип:
GX12 12mm 2P-6P серија
Дијаметар:
12mm
Примена:
Авијација, компјутер,машини и електроника, итн
Пол:
машки и женски комплет
Свеж

Избор на клиенти