.

.

New
3 Pin 12mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX12 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс,кружни конектори

3 Pin 12mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX12 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс,кружни

DEN 309.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


3 Pin 12mm Машки & Женски Задник заеднички Приклучок за полнење GX12 Приклучок+Приклучокот,RS765 Авијација приклучок интерфејс
GX12 конектор за полнење широко се користи во воздухопловството, навигација, компјутер, телекомуникации, масло истражување, навигација, аларм, транспорт, машини и електроника, итн
М12 кружни конектори (GX)информации :
Тип GX12(RS765) Спецификации 2 да 6pin Школка цинк,nickle-обложено Kunrled орев Месинг,nickle-обложено Coneact тела Месинг,сребро-обложено Изолатор bakelite Присуствува на владата завртка навој Дијаметар 12mm животната средина температура -50+70 Релативна влажност кога T=40 стигнат до 98% Атмосферски притисок 4.4 Kpa Вибрации : вибрации фреквенција на 10 ~ 100 Hz, забрзување до 100/s2 Оценет напон : 300 V Номинална струја 3А-5 A Контакт отпор : Живот : 500 пати

Детали

Пакет:
2 ГРУПИ, 10 СЕТОВИ, 50 ГРУПИ
Број На Модел На:
GX12-3P Задник заеднички
Бренд Име:
SITOMESIA
Pin/core:
3
Тип:
GX12 3 во 1 Задник заеднички
Дијаметар:
12mm
Примена:
Авијација, компјутер,машини и електроника, итн
Пол:
машки и женски комплет
Свеж

Избор на клиенти