.

.

New
10pcs RJ45 МАЧКА 5 6 LAN Ethernet Splitter Адаптер PC rj45 splitter 3 ПОРТ RJ45 LAN ETHERNET МРЕЖЕН ПРИКЛУЧОК АДАПТЕР SPLITTER

10pcs RJ45 МАЧКА 5 6 LAN Ethernet Splitter Адаптер PC rj45 splitter 3 ПОРТ RJ45 LAN ETHERNET МРЕЖЕН ПРИКЛУЧОК АДАПТЕР SPLITTER

DEN 495.00
DEN 575.52

Стока
Достапно.

Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад кон нас во 7days кога ќе ги добијат.
Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ние Сме Во Големо Производи. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ние исто така, обезбеди мобилен телефон на поправка делови и компјутерски поправка делови.
Повеќе квантитет , Повеќе попуст. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако ви треба помош и услуга, можете да се чувствуваат слободни да контакт.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена. Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ). пакет; RJ45 splitter приклучок X 10
Количина :
Количина : 10 PCS
Пролетниот Фестивал Одмор известување!!! Драги ценети купувачи, ви Благодарам многу за посета на нашата online продавница. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
1.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти