.

.

New
ЗАСИЛУВАЧ TYCO wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 2-пински конектор Приклучок sockets печат DJK7027B-2-21

ЗАСИЛУВАЧ TYCO wire конектор женски кабел конектор машки терминал Терминали 2-пински конектор Приклучок sockets печат DJK7027B-2-21

DEN 3971.00
DEN 4224.00

Стока
Достапно.


Материјал повеќе : PA66
Странски Модел : DJK7027 B-2-21
Боја : црна/Портокал
Минимален Пакет : 500set
Над цена Вклучувајќи терминали и ПЕЧАТ

Детали

Број На Модел На:
DJK7027B-2-21
боја:
Црна/портокал
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Автомобил Направи:
автомобили
is_customized:
Yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
конектор
Свеж

Избор на клиенти