.

.

New
20PCS 5 боја Банана Приклучок Завртка за ВРЗУВАЊЕ ПОСТ Моќ Тест Сонди Засилувач

20PCS 5 боја Банана Приклучок Завртка за ВРЗУВАЊЕ ПОСТ Моќ Тест Сонди Засилувач

DEN 577.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Ние исто така, обезбеди мобилен телефон на поправка делови и компјутерски поправка делови. Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад кон нас во 7days кога ќе ги добијат. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Ние сме професионални електроника делови добавувачот обезбедување IC, тест клип, тест Кабел, USB приклучок џек, DC ЏЕК, DC фан, LED светилка, банана приклучок, осигурувачот & носителот, кондензатори, отпорници и др . Ви благодариме за вашето разбирање.
Повеќе квантитет , Повеќе попуст.
Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ние Сме Во Големо Производи. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
1.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!. Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти