.

.

New
1pc Б совет Loof 611 коса железо конектор за завеси алатки curler продолжување фузија додатоци keratin машина Бесплатен превозот

1pc Б совет Loof 611 коса железо конектор за завеси алатки curler продолжување фузија додатоци keratin машина Бесплатен превозот

DEN 767.04

Стока
Достапно.


1pc Б совет Loof 611 коса железо конектор
Функција :
Големина : 23*5*3cm
Моќност : 110~240 Volt
Стил : Б совет ( Рамна глава )
Пакет : 1pc loof 611 во кутија 1. Професионални салон за убавина алатки 2. На externality на предната топење совет е спреј со Тефлон кои има многу повеќе функцијата на топлина и се фаќа за отпор. 3. Тоа е директно главата , и тоа одговараат за keratin свилен права коса, пред да се постават на косата, губење на сврзување, стап совет коса 4. 2.5 m професионални кабелот. Еден црвен индикатор за светло со Еден switch 5. Температурата постојано кога температурата стигнат до 210 степен
Овој објект е Б совет :
Ако сакате другите совет , ве молам, најдете објект во нашата продавница . Лесно да се најде .

Детали

Тип На Објект:
Конектори
Бренд Име:
CLOUD
Материјал:
електрични алатки
Големина:
pink
Број На Модел На:
Loof 611
Приклучок Тип:
АУ,НАС,ЕВРОТО,велика БРИТАНИЈА приклучок
Свеж

Избор на клиенти