.

.

New
Промет на големо со 10pcs коса екстензија топење на железо / Loof 611 постојана губење на конекторот алатки ,3 совети 2 бои

Промет на големо со 10pcs коса екстензија топење на железо / Loof 611 постојана губење на конекторот алатки ,3 совети 2 бои

DEN 5568.00

Стока
Достапно.


100% Гаранција За Квалитет
Повисок квалитет, поевтина цена и да се подобри
Loof постојана коса екстензија железо(Полнач) -611
имаме 3 стил совет : A , B , C
имаме 2 боја : розова и црна
Ве молиме да ни кажете совет и боја можете да изберете откако ќе се направи нарачка !
Карактеристики :
1. Професионални салон за убавина алатки
2. На externality на предната топење совет е спреј со Тефлон кои има многу повеќе функцијата на топлина и се фаќа за отпор.
3. Постојат два вид на топење совет, прави и криви една, и одговара за сите типови на коса екстензија системи, за keratin свилен права коса,пред да се постават на косата, губење на сврзување, ноктите коса, се држи коса
4. Еден црвен индикатор светлина
5. Еден прекинувач
6. 2.5 m професионални кабелот.
7. Температурата постојано и контрола на температурата на располагање. Постојана еден ќе биде стабилна, кога температурата стигнат до 210; температурата спектар на контрола, еден е од 100 до 200 , ги исполнуваат различни точки на топење на различни gule
8. Надворешниот изглед : црна , розова и виолетова
9. Спецификација : 35 W 100~240 V 50/60 HZ
10. Големина : 227*49*26mm
Повеќе информации за производот ,добредојдени да се поврзете со нас !!!

Детали

Тип На Објект:
Конектори
Бренд Име:
CLOUD
Материјал:
машина
Големина:
black pink
Број На Модел На:
Loof 611
Приклучок Тип:
АУ,НАС,ЕВРОТО,велика БРИТАНИЈА приклучок
Свеж

Избор на клиенти