.

.

New
20set Multimeter Сонди БАНАНА ПРИКЛУЧОК за ДА Кука Тест Кабли

20set Multimeter Сонди БАНАНА ПРИКЛУЧОК за ДА Кука Тест Кабли

DEN 1898.00
DEN 2207.52

Стока
Достапно.

На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Ние се наоѓа во Кина е најголемиот електроника пазарот, Huaqiang Северна Пазарот. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние се извинуваме за сите непријатности. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел.
Ве Молиме Имајте Во Предвид Дека Ние Сме Во Големо Производи. Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ние исто така, обезбеди мобилен телефон на поправка делови и компјутерски поправка делови. Ако ви треба помош и услуга, можете да се чувствуваат слободни да контакт.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Свеж

Избор на клиенти