.

.

New
AIYIMA 50 КОМПЈУТЕРИ USB Конектор Машки Тип 4-Pin Приклучок за Штекер Со Мали Пластични Покрие U22 Бесплатен Превозот

AIYIMA 50 КОМПЈУТЕРИ USB Конектор Машки Тип 4-Pin Приклучок за Штекер Со Мали Пластични Покрие U22 Бесплатен Превозот

DEN 432.00

Стока
Достапно.


AIYIMA 50 КОМПЈУТЕРИ USB Конектор Машки Тип 4-Pin Приклучок за Штекер Со Мали
Пластичен Капак U22 Бесплатен Превозот
Пакетот Вклучува :
USB конектор со пластичен капак : 50 компјутери
Добредојдовте во мојата продавница :

Детали

Број На Модел На:
AIYIMA-A2D259
Тип:
USB
Примена:
Осветлување
Свеж

Избор на клиенти